Uwaga, uwaga! To dzieje się naprawdę: ZAKŁADAMY WYDAWNICTWO. Ci, którzy są z nami od jakiegoś czasu, wiedzą, że z branżą wydawniczą jesteśmy związane od ponad 20 lat – wreszcie nadszedł czas, by mieć coś własnego!

Spytacie, co skłoniło nas do tego śmiałego kroku? Odpowiemy: przełomowe odkrycie! Perła literatury amerykańskiej, gatunek, o którym nie śniło się filozofom: monster erotica.

Podobał Wam się Zmierzch? Serca biły Wam szybciej, gdy wampir Edward lśnił w słońcu i wąchał niezdarną Bellę?

Jesteście fanami Pięćdziesięciu twarzy Greya? Uwielbiacie pikantne historie, doskonale skonstruowaną fabułę i wiarygodnych bohaterów?

Wyobraźcie sobie, że miksujemy to wszystko, dodajemy szczyptę dziwactwa, garść perwersji i kilka kartek wyrwanych z kodeksu karnego (to tak dobre, że nie może być legalne). Brzmi jak marzenie? Tak! A Niespodziegadki są po to, by spełniać Wasze marzenia!

Czym jest monster erotica? To gatunek tworzony głównie przez kobiety i dla kobiet (coś, co uwielbiamy – więcej piszemy o tym tu). To powieści o szalonych przygodach erotycznych, nieskrępowanych fantazjach i paranormalnych przeżyciach. Ku naszej rozpaczy, wydawane tylko za oceanem, do tego zawsze w formie e-booka i zwykle jako self-publishing. Wydawcy, co z Wami?! Jak to możliwe, że na na rynku nie pojawiają się papierowe wydania? Te opowieści zasługują na piękną oprawę i godziwy nakład.

Na pierwszy ogień pójdzie kilka tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oto nasze propozycje:

 

Dla niegrzecznych:

Hunter Fox, Ukarany przez mrocznego jednorożca.

Próbując się otrząsnąć po zerwaniu z chłopakiem, Adam jedzie do Finlandii. Tam, wśród dzikiej przyrody, spotyka mrocznego jednorożca, który budzi w nim równie dzikie i mroczne żądze. Piękna, magiczna i poruszająca opowieść.

 

Dla towarzyskich:

Kirsten Rose, Pomiędzy dwoma pluszowymi misiami 

Życie Cassie zmienia się, gdy na lokalnym targu znajduje dwa duże pluszowe misie. Podpowiadamy: na przytulaniu się nie skończy! Ciepła,  inteligentna i mądra historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

 

Dla wielbicieli górskich wędrówek:

Virginia Wade, Szczytuj dla Wielkiej Stopy

Virginia Wade, autorka porównywana niejednokrotnie do Virginii Woolf (te same inicjały to nie przypadek!), serwuje nam fascynującą serię opowieści o nastolatkach porywanych w lesie przez małpoludy i szalonej kopulacji pośród drzew. Wade znakomicie wykorzystuje technikę strumienia świadomości i wspaniale konstruuje swoich bohaterów.

 

Dla miłośników WIELKIEJ historii:

Christie Sims, Wzięta przez tyranosaurusa rexa

Christie Sims, wybitna historyczka i badaczka, serwuje nam poruszającą, opartą na faktach opowiesć o Drin, pięknej i niezależnej kobiecie, która nie miała szczęścia w miłości, dopóki na jej drodze nie pojawił się dinozaur. Dająca do myślenia, znakomita historia o tym, że nigdy nie jest za późno na prawdziwe uczucie.

 

 

Wszystkie książki będą dostępne już niedługo! Wypatrujcie ich tylko w najlepszych księgarniach!

 

Dla wszystkich, którzy mają jakieś wątpliwości: sprawdźcie datę publikacji posta.

Komentarze (4) + Dodaj komentarz

  1. Karolina pisze:

    Super primaaprilisowy prank, prawie się nabrałam 😉

  2. Haha! Wspaniała wiadomość, kibicuję Waszemu wydawnictwu i z niecierpliwością czekam na „Wziętą przez tyranosaurusa rexa”. Zapowiada się pasjonująca lektura. XD

  3. Anonim pisze:

    Serio ????? 🙁

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.