W tym miesiącu nie poczytamy o kotlecikach, żonach idealnych i przemówieniach amerykańskich admirałów:

 

Aleksandra J. Starostecka, Inny, Psychoskok.

Chyba nie ma sensu pisać, dlaczego nie zamierzamy czytać tej książki, ale to dobra okazja, by rzucić wam wyzwanie: znajdźcie gorszą okładkę niż ta.

 

 

 

 

Anna Ficner-Ogonowska, Czas pokaże, Znak.

Nareszcie! Nasza ulubiona autorka długo kazała nam czekać na swoje kolejne dzieło. Kilka lat temu byłyśmy poruszone niezwykłą historią o tym, jak to mąż Anny Ficner-Ogonowskiej po kryjomu wysłał jej rękopis do wydawnictwa, a redaktorzy, porażeni mocą herbatki z cytrynką i jajeczniczki na boczusiu, postanowili natychmiast wydać książkę. Uwielbiamy pełną zdrobnień, ciepła, miłości, ziemniaczków i kotlecików schabowych trylogię o trudnej drodze do szczęścia Hani i Mikołaja (a także super świąteczny bonus w postaci zimowego opowiadania i garści przydatnych przepisów dla łasuchów!). Dlatego z ogromnym entuzjazmem nie będziemy czytać nowej powieści o tym, jak jedna chwila namiętności zmieniła życie Julki.

 

Agata Przybyłek, Żona na pełen etat, Czwarta Strona.

Jeśli nie Hania i Julka, to może Zuzanna? Zwariowana mężatka z wielkim domem, STAŁĄ pracą (szczyt możliwości kobiety) i uroczym synkiem? Właściwie trudno nam stwierdzić, czy polubiłybyśmy tę bohaterkę, bo zdaje się, że Zuzannę tak bardzo pochłonęło bycie żoną, że dla niej samej zabrakło w JEJ życiu przestrzeni. Cóż mamy powiedzieć… jeśli bycie „zwariowaną mężatką” oznacza całodobowe niańczenie Pana Męża, to my jednak pozostaniemy niezamężnymi nudziarami.

 

 

 

Admirał William H. McRaven, Make Your Bed. Proste rzeczy, które zmienią twoje życie… a może i świat, Otwarte.

Marzy Ci się fortuna Trumpa? A może jak Dominika Kulczyk trzaśniesz sobie słit fotkę z murzyniątkiem, a przez następne pół roku będziesz w wywiadach wyliczać miliony, które przelałaś na pomoc krajom Trzeciego Świata? Pamiętaj: MOŻESZ WSZYSTKO! Nie wierzysz? Zainwestuj 32,90 zł w poradnik od Wydawnictwa Otwartego, a od emerytowanego admirała dowiesz się, JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE, A MOŻE I ŚWIAT (i zarobić pierwszy miliard). My za mundurki podziękujemy, ale wszystkim bawiącym się w wojsko życzymy powodzenia!

 

 

Michał Pawlik, Endorfinowy granat.

Drodzy wydawcy, mamy małą poradę: nachalna promocja odstrasza. JEŚLI KTOŚ NIE ODPISUJE NA TRZECIĄ Z RZĘDU WIADOMOŚĆ, PRAWDOPODOBNIE NIE JEST ZAINTERESOWANY.

 

 

 

 

 

Komentarze (7) + Dodaj komentarz

 1. agussiek pisze:

  Ha ha – po takiej rekomendacji, to tylko dzieła Ficner-Ogonowskiej kompletować… Brawo!

 2. magdalena pisze:

  Wyzwanie okładkowe przyjęte! Patrzcie na to:
  http://sklep.zysk.com.pl/kiedy-jaszczury-spiewaja.html

 3. nonienotak pisze:

  Uwielbiam te listy <3

 4. Pożeracz pisze:

  Wybaczcie prywatę, ale odpowiadam ino na wyzwanie: http://pozeracz.pl/okladki-przedziwne/ 😉

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.