Współpraca

Najchętniej piszemy o książkach, które albo nas porwały, albo sprawiły, że miałyśmy ochotę wyrzucić je przez okno – nad tymi pierwszymi rozpływamy się w zachwytach, dla drugich nie mamy litości. Lubimy to, co nieoczywiste i rzadkie. Fascynuje nas literatura peryferiów, kochamy dobre powieści, ale nie wzgardzimy też non fiction. Piszemy, fotografujemy, relacjonujemy swoje literackie przygody (nie tylko tutaj, ale także na Facebooku i Instagramie). Najlepszym książkom chętnie patronujemy. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarami, bo pierwsze lądowanie nasz papierowy samolocik zakończył na okładce Wróżby Agnety Pleijel!

Wydajesz literaturę afrykańską? Jeśli tak, to gratulacje – właśnie znalazłeś swoich ludzi. Jeśli nie, to nic nie szkodzi, bo kochamy wszystkie dobre książki. Masz coś, co mogłoby nam się spodobać? Chcesz coś wspólnie zorganizować? Wrzuć liścik do naszej skrzynki: redakcja@niespodziegadki.pl.

Zdjęcia stanowią ważny element naszych publikacji. Zależy nam, żeby przyciągać zarówno słowami, jak i obrazami. Podoba Ci się tutaj? Pamiętaj o wysyłaniu nam papierowych egzemplarzy książek, żeby nie obniżać walorów estetycznych strony!

 

Współpracują z nami: